Series
Ratings
85- War of the WorldsRated ★ 5.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 3.5- Ready for StartRated ★ 3.5
- The Superman AgeRated ★ 3.5
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Witch HuntRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 4.0