Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
StyleRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5