Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Undercover High SchoolRated ★ 5.0
- Love ScoutRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The Judge from HellRated ★ 4.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
- Pyramid GameRated ★ 2.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.5
- Death's GameRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 5.0
- Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0