Series
Ratings
199- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- The ManipulatedRated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- Dynamite KissRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0