Series
Ratings
297- The Legend of ShenLiRated ★ 5.0
- Hard to FindRated ★ 4.0
- Youthful GloryRated ★ 4.0
- Sweet TrapRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0- DestinedRated ★ 4.0
You Are My HeroRated ★ 4.0- Wrong Carriage Right GroomRated ★ 4.0
- DerailmentRated ★ 4.0

Road HomeRated ★ 4.0- My Journey To YouRated ★ 3.5
- RebornRated ★ 4.0
- When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
- Honey Lemon SodaRated ★ 5.0
- Fall In LoveRated ★ 5.0
- Secrets in the LatticeRated ★ 5.0
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 3.0
The Glory of Tang DynastyRated ★ 3.0
Chronicle of LifeRated ★ 4.0