Series
Ratings
206- The Interest of LoveRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- May It Please the CourtRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Partner TrackRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0- BillionsRated ★ 4.0
- BillionsRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 3.5
- Never Have I EverRated ★ 4.0
Loot Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5