Series
Ratings
55- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Family by ChoiceRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5- Love Is for SuckersRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- Political FeverRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5