Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- My Little TelevisionRated ★ 4.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 4.0

Two WeeksRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0