Movies
Ratings
32
I Am LegendRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0