Series
Ratings
140- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5