Series
Ratings
352- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
- Ranma1/2Rated ★ 3.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0