Series
Ratings
53
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Killing EveRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The ActRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0