Series
Ratings
18- Resident PlaybookRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- RipleyRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 0.5
- SANCTUARYRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Giant Peng TVRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- KatlaRated ★ 1.5
- The OARated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0