Series
Ratings
40
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0