Series
Ratings
55
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 4.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 5.0
GateRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 3.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Sunday without HeavenRated ★ 3.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0- テラフォーマーズ 新たなる希望Rated ★ 2.0
BerserkRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0