Series
Ratings
53
Polar Bear CafeRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 5.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hell GirlRated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 5.0
ヘタリア Axis PowersRated ★ 0.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
BerserkRated ★ 3.5
Aquarion EVOLRated ★ 5.0
WATAMOTERated ★ 3.5
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Soul EaterRated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0