Series
Ratings
252
Kakegurui ××Rated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
OishinboRated ★ 3.5
Macross PlusRated ★ 3.0
You're Being Summoned, Azazel-san ZRated ★ 2.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 2.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.0
トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
Alchemical WeaponsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.5
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 3.0
The Legend of the Legendary HeroesRated ★ 3.5
Lord Marksman and VanadisRated ★ 2.5
Spice and WolfRated ★ 2.5