Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0