Series
Ratings
31
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0