Series
Ratings
247- One DayRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Hidden LoveRated ★ 4.0

Go AheadRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Love ScoutRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
- Never Have I EverRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5- Never Have I EverRated ★ 3.0
- Never Have I EverRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0