Series
Ratings
30
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
- Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0