Series
Ratings
27
Prison PlaybookRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0