Series
Ratings
12
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Haken no HinkakuRated ★ 3.5
おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5