Series
Ratings
22
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Persona 4 the animationRated ★ 4.0- Hellsing UltimateRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0