Series
Ratings
165- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- IronheartRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- Secret InvasionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5- Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0