Series
Ratings
15- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
富江 アナザフェイスRated ★ 2.5
RED WATERRated ★ 2.5- Shibuya2036Rated ★ 4.5
- Ring: The Final ChapterRated ★ 3.5
Tales of Terror from Tokyo and All Over JapanRated ★ 3.0
放送禁止5 しじんの村Rated ★ 3.5
放送禁止6 デスリミットRated ★ 3.5
放送禁止4 恐怖の隣人トラブルRated ★ 3.5
放送禁止3 ストーカー地獄編Rated ★ 4.0
放送禁止2 ある呪われた大家族Rated ★ 4.0
Hōsō KinshiRated ★ 3.0
都市伝説物語 ひきこRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0- Ju-On: OriginsRated ★ 4.0