Series
Ratings
98
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0