Titles you rated
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Andor Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 4.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0