Titles you rated
- The Joy of PaintingRated ★ 3.5
すいかRated ★ 4.0- EBS DocuprimeRated ★ 5.0
- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 0.5- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 2.0
- March of the Ants Season 1Rated ★ 2.0

Semantic ErrorRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0- Killing EveRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
BettermanRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0