Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Royal Secret Inspector JoyRated ★ 3.5
- Check-in HanyangRated ★ 2.5
- Kim's ConvenienceRated ★ 3.5

Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0