Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 신들린 연애Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
- Street Girls FighterRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5- My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0

Love&JoyRated ★ 1.0- Single's Inferno Season 3Rated ★ 1.5
- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
- EXchange Season 2Rated ★ 2.0