Series
Ratings
63
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 1.5- BootsRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5- The Devil's PlanRated ★ 1.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 2.5- From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 1.5
ShiguruiRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Inspector KooRated ★ 0.5
- Tracer Season 1Rated ★ 1.0
- Better Call SaulRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5