Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5