Series
Ratings
120
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.5
アイアムアヒーロー はじまりの日Rated ★ 3.0
GateRated ★ 4.0- Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
DriftersRated ★ 4.0- Wayward PinesRated ★ 3.5
Wayward PinesRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- Haikyu!! OADRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5