Series
Ratings
16- AnpanRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
RanmanRated ★ 5.0- Tora ni TsubasaRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5