Series
Ratings
55
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5- My Little TelevisionRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
유희왕 1기Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0- Produce 101Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.5