Series
Ratings
48- Young SherlockRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0- Reacher Season 3Rated ★ 4.0
- ReacherRated ★ 4.0
- Onihei Hankacho Honjo・SakurayasikiRated ★ 4.0
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 3.5
A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 3.5
Maison de PoliceRated ★ 3.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Uzukawamura JikenRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
西部警察スペシャルRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- Mental Tsuyome Bijo Shirakawa-sanRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0