Series
Ratings
49
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0