Series
Ratings
38
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Strawberry NightRated ★ 4.0
MR. BRAINRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
TrickRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5