Series
Ratings
252- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- ShortpaperRated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Low LifeRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5