Series
Ratings
52- Love ScoutRated ★ 4.0

It's NightRated ★ 3.0- Pyramid GameRated ★ 4.5
- Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.5- HappinessRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- 원주민 공포만화Rated ★ 3.5
- Nightmare TeacherRated ★ 4.0
- Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0