Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0