Titles you rated
Heading to the GroundRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0