Series
Ratings
84
Capital ScandalRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Money's Warfare: The OriginalRated ★ 2.0- Bridal MaskRated ★ 3.0