Series
Ratings
32- Battle of FatesRated ★ 4.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 5.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- Midnight MassRated ★ 4.0
POSERated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0