Series
Ratings
469- Dynamite KissRated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 5.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- AemaRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- The Potato LabRated ★ 2.5
- Win or LoseRated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- Dream ProductionsRated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 5.0
- Pyramid GameRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5