Series
Ratings
132- My LadyRated ★ 4.0
- Korean Ghost Stories-HwanhyangnyeoRated ★ 3.5
- Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 3.5
- HD TV Cultural Center The ShowerRated ★ 4.0
Bizarre BunchRated ★ 3.5
Hanoi BrideRated ★ 4.0
PurityRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Cruel LoveRated ★ 1.0- CinderellaRated ★ 3.5
- Hong Gil-dongRated ★ 3.5
In-soon Is PrettyRated ★ 2.5- QueenRated ★ 4.0
GloriaRated ★ 3.5- Dummy MommyRated ★ 3.5
- Eun ShilRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 2.0
Trap of YouthRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 3.5