Movies
Ratings
100
R-PointRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5