Series
Ratings
366
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.0