Series
Ratings
13- MisaengmulRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5